“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Виконавче провадження

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Анастасія, Київ2017-06-20 15:31:14
Здравствуй, подскажите пожалуйста.
Вчера вечером в почтовом ящике обнаружили письмо с Министерства Юстиций про Ввдкриття виконавчого впроваджeння, на имя мужа в пользу банка.
Я так понимаю был суд, хотя повесток никаких ему не приходило.

Мы долгое время пытались с банком договлрится об реструкторизации долга, мы не отказывались выплатить долг, просили немного больше времени, нам обещали пойти на уступки, сказали ожидайте письма об реструкторизацие и начинайте выплачивать.
А тут на тебе письмо от исполнительной службы.
Вопросы:
Мог суд пройти без его участия?
Если да, то как его Оскаржити и есть ли вообще смысл?
И есть ли возможность сумму которая вынесена в пользу банка оплачивать частями?
И что собственно делать, куда идти?
Я инвалид 3групы по жизненно, у нас маленький ребенок 1.5года, муж работает один в семье, может стоит подать опровержение какое-то,если в этом смысл?
Спасибо за ответ, знаю что много вопросов, но мы просто в шоке от этого всего!
Вам потрібно оскаржувати виконавчий документ та заочне рішення у суді. Одним словом Вам потрібен юрист або адвокат, для вивчення і аналізу матеріалів справи, розроблення стратегії захисту та оскарження дій і бездіяльності державного виконавця, виконавчого документа (виконавчого листа, наказу), оскарження заочного рішення тощо.
Автор: Юрий, Донецьк2016-03-30 11:58:19
Банк собирается звернути стягнення на недвижимость. недвижимость находится в моей собственности, залоговой не является. кроме этой недвижимости у меня в собственности ничего нет. что делать?
Подарите свою недвижемость, заложите в кредит под 1 грн., продайте и т.д.
Автор: Анна, Черкаси2016-01-30 10:41:32
Мій колишній чоловік проживає в м. Харків та прауює в АТБ. Головний офіс якого знаходиться в м. Дніпропетровську. Виконавчий лист теж знаходиться в Дніпропетровській юстиції. Отримала довідку з бухгалтерії АТБ і побачила, що жодна сума по сплаті аліментів не збігається з тою , що я отримую. Державний виконавець
ігнорує мої звернення, а бухгалтерія відмовилася надавати повторні. довідки про відраховані аліменти за інші роки. Зверталася до керівника Кіровського ВДВС Дніпропетровського МУЮ щоб зробили перевірку бухгалтерії АТБ на відрахування і перерахунок аліментів, минуло три місяці і на свою скаргу я відповідь не отримала. Що мені робити і куди звертатися. Дякую
Зверніться із відповідною скаргою до Головного управління юстиції за територіальністю, Міністерства юстиції України та суду.
Автор: Юлия, Харків2016-01-25 22:40:07
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, у моего мужа от первого брака есть ребенок, он алименты не платил, официально не работал, иногда деньги давал, но это нигде не фиксировалось, а жена его от государства получала каждый месяц деньги в течении 10 лет. Теперь мужу на работу пришло письмо из исполнительной службы в бухгалтерию что он должен государству 40тыс.грн. и с его зарплаты теперь вычитают 50% (его зарплата 3тыс. в месяц). Копию письма бухгалтерия не дает, нам из исполнительной службы письмо не приходило. У нас в семье есть маленький ребенок (1,5года), я не работаю, получаю 860 в месяц, с лета буду получать всего 130 грн на ребенка. Подскажите, пожалуйста, что нам делать? Как уменьшить эти проценты? Спасибо!
Вашему мужу нужно написать заявление о ознакомлении с материалами дела в исполнительной службе, предварительно взяв с собой фотопарат. Фотокопии материалов сбросить нам на електронную почту, лишь тогда чем-то сможем Вам помочь.
Автор: Раїса, Київ2015-12-07 16:32:33
Розкажіть будь ласка, які витрати (фактичні та потенційні) та умови виникають при переоформленні частки житлового майна з відповідача на позивача.
Відповідач, який є винуватцем ДТП, що призвело до гибелі члена нашої сім’ї вже кілька років ніде не працює і не володіє жодним майном окрім 1/2 квартири, яка є спільно нажитим з його дружиною майном. Оціночна вартість його частки 127 тис. грн. Сума відшкодування, яка повинна бути виплачена постраждалим 90 тис. грн. (по 30 тис. грн. мені, моїй сестрі та матері). ДВС виставляло цю частку на продаж, але оскільки ніхто її придбати не захотів, нам запропонували переоформити її на себе.
Наскільки це вигідно і чи не виникне у нас пов’язаних з цим витрат? В квартирі проживати не плануємо, тому платити комунальні платежі та інше теж не хотілося б. І що робити з різницею оціночної вартості? чи можна оформити не 1/2, а меншу частку?
На дане запитання було надано платну письмову консультацію 11.12.2015 року. Згоду на розміщення письмової відповіді на сайті, отримано не було.
Автор: Юлія, Луцьк2015-11-03 12:28:59
Є рішення суду про стягнення з банку "Фінанси та Кредит" на мою користь депозиту.
Та після винесення цього рішення на банк наклали тимчасову адміністрацію.
Чи є сенс писати заяву у виконавчу службу про стягнення коштів.
Дякую.
Звісно є сенс, інакше Вас не поставлять у чергу кредиторів, не буде накладено арешт на майно та рахунки боржника.
Автор: Елена, Київ2015-09-21 23:20:19
Здравствуйте! Есть Постанова "Про відкриття виконавчого провадження" от 11.09.2015г. (пришла обычным письмом 21.09.2015г., в почтовом ящике), в которой указан срок к исполнению - 17.09.2015г., т.е. на 4 дня раньше, чем об этом узнал должник.
Какие дальнейшие действия должника? Что, когда и как будут делать исполнительная служба?
Долг перед банком. Какие сроки давности банковских кредитов, и может ли передаваться дело в исполнительную службу, без присутствия должника на суде (возможно, до этого бы и не дошло, зная бы что назначен суд)??

Заранее спасибо!
Вам потрібно скасовувати заочне рішення суду, а виконавче провадження призупинеться на основі ухвали про прийняття позовної заяви до провадження. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067) 917-85-56 до нашого адвоката.
Автор: Тамара, Хмельницький2015-09-06 00:04:48
Добрий день! Рішенням місцевого суду а також Рішенням Апеляційного суду я поновлена на попередній роботі , а також мені повинні виплатити кошти за час вимушеного прогулу.Рішення суду в частині виплати за час вимушеного прогулу виконано, а в частині поновлення на роботі не виконується.Рішення суду про поновлення було 26.02.2015.Сьогодні вже 05.08.2015.Тобто рішення не виконується уже 6 місяців. Виконавча служба також була закрила виконавче провадження без виконання.Я подала скаргу на бездіяльність виконавця до суду.Суд прийняв рішення на мою користь, але все знову затихло ніхто нічого не виконує і не думає цього робити.27.08 мене визвав роботодавець і сказав підписатись,що я ознайомлена в Приказі на поновлення мене на роботі з 27.08Але фактично приказ ніби створений але на руки я його не отримала, тому що відмовилась поставити підпис.Не підписалась тому що роботодавець сказав що до роботи мене не допустить так як моя посада зайнята ,а іншоі такоі посади у нього не має, тому в цьому приказі він ніби мене поновляє на роботі, а фактично все залишається без змін, фактично я до виконання своіх трудових обовязків не допущена, значить і рішення суду роботодавцем не виконано.Також роботодавець мене ніби попередив, що згідно цього приказу через 2 місяці я буду переведена на 2годинний робочий день.Своєі згоди я не давала.Які моі дальші діі.Ця справа вже тягнеться більше року.Я всі суди виграла,а роботодавець нічого не виконує.Я навіть один раз отримала відповідь що рішення судів це для нього" фількина грамота"Порадьте є шанс ще щось доводити чи у нас просто така судова гілка влади, що Рішення судів Іменем Украіни можуть ігноруватись
Потрібно через виконавчу службу, або самим за допомогою повідомлення про скоєння злочину за ст. 382 Кримінального кодексу України порушувати кримінальну справу, за ознаками не виконання рішення суду. Також подавати до суду позовну заяву на рахування штрафних санкцій, пені (3% річних, інфляція) за не виконання грошового зобов'язання, ст. 625 Цивільного кодексу України.
Автор: Віталій, Київ2015-08-01 19:58:47
Після поділу майна колодязь за рішенням суду повинен знаходитись у спільному користуванні. Був передбачений прохід з моєї території до криниці. Протилежна сторона через деякий час самовільно загородила мені прохід до колодязя. Воду беру в сусіда. Який держ. орган може вирішити це питання? Куди мені звернутись?
Потрібно отримати виконавчий лист на рішення суду та звернутись до державної виконавчої служби, щодо усунення перешкод в користуванні колодязем.
Автор: Ірина, Дніпропетровськ2015-06-16 08:52:28
в рішенні суду про стягнення грошових коштів та виконавчому листі,виданому на його підставі, не вказано адресу боржника (її і не було в інших матеріалах справи, запрошення боржника здійснювалося через засоби масової інформації і адреса в ході провадження не встановлювалася). Яку заяву необхідно подати до суду для встановлення адреси та винесення відповідного рішення та отримання нового виконавчого листа. Завчасно дякую за допомогу.
Для того щоб була зазначена адреса місця проживання чи роботи, потрібно було ще до суду подавати боржника у розшук через органи МВС, або зробити це зараз, та внести зміни до виконавчого листа через суд.
Сторінки:  9 8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>