“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Пенсія. Пільги передбачені законом

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>> 
Автор: Жанна, Кіровоград2016-07-03 08:18:13
Добрий день.
Мій батько помер 13.04.2016р., він був учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 2 категорія, у період з 24.05.1986р. по 15.06.1986р.
Чи має право на пільги моя мама (його дружина) після його смерті.
Пільги, передбачені пунктами 5, 7, 8, 11, 12, 20, 23 і 27 ст. 20 Закону України Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, надаються дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою, або опікуну (на час опікунства) дітей померлого.
Дружині (чоловіку) померлого громадянина, смерть якого пов'язана з Чорнобильською катастрофою, а також опікуну дітей померлого видається посвідчення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. - Виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100 процентів середньої заробітної плати незалежно від страхового стажу.
- 50-процентна знижка плати за користування житлом (квартирної плати, плати за утримання будинків), комунальними послугами (газ, електрична і теплова енергія, водопостачання, водовідведення та інші послуги) у межах середніх норм споживання, передбачених законом, телефоном (абонентна плата, оплата послуг електрозв'язку за місцеві телефонні розмови з квартирних телефонів при посекундному обліку їх тривалості). Зазначені у цьому пункті пільги надаються також членам сімей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які проживають у жилих будинках (квартирах) усіх форм власності в межах норм, передбачених законом. До членів сімей громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти, непрацездатні батьки...
Особам, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення, відшкодовується 50 процентів вартості палива, придбаного в межах норм, встановлених для продажу населенню.
- У разі проживання у гуртожитку оплата за проживання провадиться у розмірі 50 процентів встановленої плати.
Передача безплатно в приватну власність займаних ними та їх сім'ями квартир (будинків) державного та громадського житлового фонду незалежно від того, чи є зазначена особа наймачем чи членом сім'ї наймача. Зазначена пільга може бути використана один раз.
- Обов'язкове (протягом року після подання заяви) відведення місцевими радами земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва для тих, хто потребує поліпшення житлових умов та перебуває на квартирному обліку, а також відведення земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства, садівництва і городництва, будівництва індивідуальних гаражів і дач.
Автор: Ніна, Київ2016-04-01 14:20:06
Добрый день, прошу Вас проконсультировать меня в следующих вопросах: 1. Как, в каких органах, получить помощь от государства, когда умер отец ребенка (ребенку 12 лет, его отцу на момент смерти исполнилось 40 лет) и на момент смерти он работал (я-его мама тоже работаю бухгалтером и у меня средний доход- 6000 грн. в месяц) 2. Можно ли оформить пенсию по потере кормильца на ребенка 12 лет, если его отец работал с 18 лет и стаж на момент смерти был 22 года? Дайте пожалуйста полный перечень наименований таких служб и наименований пособий, пенсий и т. д. и размеры таких помощей.
На дане запитання було надано платну письмову відповідь, інформації про те, що Клієнт забажав розмістити її на сайті для вільного доступу не надходила.
Автор: Анастас, Хмельницький2015-12-14 13:29:11
На данний момент мені 18 років ,а пенсія (по втраті годувальника) начислюється лише до 18 років ,які документи потрібно надати пенсійному фонду,аби мені проодовжили виплачувати державну допомогу ?
Вам можна надати підтверджуючі документи не тільки до управління Пенсійного фонду України, а і до Управління праці та соцального захисту населення, про те, що Ви дійсно навчаєтесь на стаціонарі ІІІ - ІV рівня акридитації (мається на увазі вищий навчальний вуз) по аналогії ст. 199 Сімейного кодексу України.
Автор: галина, Київ2015-12-11 21:39:22
Доброго вечора! мої батьки проживали в 3 чорнобильській зоні. у 2008 році зробили оцінку будинку і стали на чергу для виплати компенсації за втрачене майно.Компенсацію видали у грудні 2015 року. Чи можу я вимагати індексації на виплачену суму або зробити нову оцінку майна і виплати різниці?
Щодо даного питання Клієнт погодився на особисту зустріч в офісі 15.12.2015.
Автор: Светлана, Миколаїв2015-11-26 00:17:31

Скажыте пажалуста Я мать одиночка на троих детей и двое от брака муж не работает я в декрете мне положено малозабеспечына?
С этим вопросом советуем Вам обратиться в Управление социальной защиты населения по месту регистрации или проживания.
Автор: Олена, Львів2015-09-23 14:57:33
Моєму сину 3 роки. у нього виявили хворобу Пертеса. Підкажіть куди звертатись щодо інвалідності і що для цього потрібно,оскільки обласна лікарня відправляє в район, а районна відправляє в область. Щиро дякую!
-По-перше, що стосується того, хто повинен приймати рішення про визначання дитини інвалідом, то згідно Порядку встановлення лікарсько-консультативними комісіями інвалідності дітям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. № 917, це здійснює лікарсько-консультативна комісія лікувально-профілактичного закладу.
-По-друге, звертатися до такої комісії має лікар, який надає дитині первинну медичну допомогу. Це й же таки лікар має подавати цій комісії такі документи (відповідно до п.4 Порядку):
1) історію розвитку дитини за формою, встановленою МОЗ;
2) виписку з медичної карти стаціонарного хворого або консультаційного висновку спеціаліста, виданих після стаціонарного або амбулаторного обстеження та лікування дитини в закладах охорони здоров’я та науково-дослідних установах, визначених МОЗ, з обґрунтуванням медичних показань для визнання дитини інвалідом із зазначенням згідно з Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та споріднених проблем здоров’я 10-го перегляду діагнозу та коду;
3) план медичної реабілітації;
4) документ, що засвідчує особу батьків дитини або її законних представників.
Автор: Владислава, Черкаси2015-09-20 18:32:44
Доброго дня! У мене в сім’ї сталася трагічна подія - помер тато. Зараз мама хоче оформити одноразову допомогу по втраті годувальника. Але справа в тому, що тато був приписаний не за місцем проживання (а в бабусі, у Херсонській області). Підкажіть, будь ласка, мама має звертатися з даним питанням у сільську раду за місцем проживання чи прописки тата?
Буду дуже вдячна за відповідь.
В Управління Пенсійного фонду України за місцем реєстрації і проживання дитини, звертається мама.
Автор: Лідія, Київ2015-09-18 23:42:20
Мій чоловік помер -одержував наукову пенсію На який процент я можу розраховувати щоб отримувати пенсію по втраті годувальника. В пенсійному фонді спочатку сказали 70 % А коли я зібрала усі документи сказали 40% Чи правильно це?
По Вашому питанню можемо сказати наступне: відповідно до ст.44 Закону України «Про пенсійне забезпечення», розмір пенсії в разі втрати годувальника становить 30 % від заробітку, який отримував годувальник, на кожного члена сім’ї.
Автор: наталия, Київ2015-09-10 15:45:11
добрий день.дата народження 29.09.63.до 91 року жила в неданчичах.ріпкинського району(3 категорія Чаес) потім з 91 проживаю в славутичі.в скільки років маю право вийти на пенсію?
згідно п. 2 ч. 1 ст.55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», особи, які проживали у зоні гарантованого добровільного відселення, а саме до такої зони відноситься населений пункт Неданчичі (відповідно до Розділу 2 Переліку населених пунктів, жителям яких з 1 квітня 1991 року виплачується щомісячна грошова допомога у зв'язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого і особистого підсобного господарства), можуть розраховувати на вихід на пенсію на 3-6 років раніше.
Автор: Оксана, Львів2015-09-07 15:02:41
Добрий день! У мене помер чоловік, я залишилась з двома малолітніми дітками які ходять у дит.садочок, чому діти не мають ніякої пільги, що мені робити?
А чому Ви через управління пенсійного фонду України за місцем реєстрації (проживання) не оформили пенсію на малолітніх дітей по втраті годувальника до 18 років, та не оформили статус малозабезпеченої через управління праці та соціального захисту населення.
Сторінки:  8 7 6 5 4 3 2 1 Наступна>>