“ЗАХИСТ ПРАВА”

Адвокатське обʼєднання м.Київ

Питання по темі: Сімейні відносини. Аліменти

Платна консультація за телефонами
та інші юридичні послуги:
(044) 221-55-41
(067) 917-85-56
(099) 436-21-72

Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти некоректні запитання. Залишити питання на сайті "Захист Права" можливо лише, порадивши дану сторінку в соціальній мережі. Гарантуємо відповідь на протязі 3-х діб для платних запитань.
Свої запитання Ви можете залишити тут:
Мітки: Інтелектуальна власність | Адміністративні правопорушення | Виконавче провадження | Господарські правовідносини | Житлове право | Захист прав споживачів | Земельні питання | Кримінальні правопорушення | Міжнародне право | Мати-одиночка | Пенсія. Пільги передбачені законом | Податкове право | Право на спадщину | Сімейні відносини. Аліменти | Трудові відносини | Цивільні правовідносини |
Сторінки:  16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>> 
Автор: Ivan2017-03-04 20:23:43
Dear Srs. We are currently in a surrogacy program in Ukraine. Knowing that Ukrainian law recognized the child filiation by a birth certificate, we want to know if it is possible to get a court sentence, considering that this is the only valid document for Spanish autorities. That is why it is necessary that a judge make a document in adition to the birth certificate. If yes, please let us know if you can provide us this service.
Kind regards.
Ivan Gallardo.
На дане запитання 06.03.2017 року було замовлено платну послугу. На даний час очікуємо.
Автор: Інна, Київ2016-03-15 16:31:54
Доброго дня.Підскажіть,будь-ласка,мій батько зараз розводиться з мамою.Вони розійшлися 3 роки назад,мама переїхала до сестри,в дім де вона являється власницею.В домі,де залишився батько-він прописав свого племінняка(виписавши перед цим мою сестру,племінницю і зятя).Зараз батько збирається одружитися з іншою жінкою і в неї є дитина від першого шлюбу.Скажіть,ми в такому разі з сестрою маємо право на спадок?Нічого не бажаю для нього поганого,просто хочу знати для себе.Просто той дім де тато зараз проживає, мав дістатися мені,як ми колись все це обговорювали......дякую
Із Вашого запитання не зрозуміло, на кому оформлено будинок де залишився проживати батько. Якщо цей будинок, який було придбано під час шлюбу, то він є спільним майном подружжя (батька і матері). Якщо будинок оформлено на когось одного, то другому із подружжя у межах 3-х річної давності з моменту розірвання шлюбу, потрібно виділяти і визнавати свою 1/2 частку через суд.
Автор: Елена, Київ2016-02-15 00:38:43
Здравствуйте, у меня такой вопрос, скажите пожалуйста я с отцом ребенка не нахожусь в браке и мы не живем вместе, но хочу записать его в свидетельстве, могу ли я тогда оформить статус матери-одиначки?Или для этого отец вовсе не должен быть записан в свидетельстве о рождении ребенка?
Запишете отца в свидетельство о рождении, и тогда ничего не получите, а будете свое право доказывать в суде. Суд откажет, ссылаясь на то, что нужно подавать на алименты на отца ребенка.
Автор: Ира, Київ2016-02-11 16:43:21
Добрий день.
Розлучилась з чоловiком 2го лютого цього року, на алiменти подала, призначили. 15го я заберу рiшення з суду, i що менi робити далi з цим рiшенням?
Чи можу я розраховувати на малозабезпеченiсть, якщо отримую на дитину 860грн щомiсяця!!
Алiменти назначили на дитину 1000грн, а на мене(матip)-500грн, ми не проживаэмо разом 5мiс, фiнансово зовсiм не допомагаэ, що пiдтвердив у судi.....
Окрім рішення суду, з відміткою, що набрало законної сили, Вам звернутись до суду, який виносив рішення про призначення аліментів, із заявою про видачу виконавчого листа, забрати його і подати у виконавчу службу за місцем проживання боржника (батька дитини на кого було покладено обов'язок судом сплачувати аліменти).
Автор: Александр, Одеса2016-01-26 03:43:22
Сплатив навчання дитинi.маю квитанцiю про сплату.чи можливо зарахувати дану оплату як погашення заборгованностi по алiментам? В квитанцii вказано хто платить,за кого та призначення(за навчання).дякую.
Зверніться із заявою до державної виконавчої щодо зарахування коштів по сплаті за навчання в рахунок аліментів, долучивши до додатків копії платіжних документів. Але, попереджаємо, що державний виконавець має право відмовити у прийнятті даних коштів, як аліментів і потребувати на підтвердження письмову заяву матері дитини.
Автор: Ольга, Київ2015-12-15 14:54:48
Доброго дня!
Розлучені з чоловіком з 2008 року, маю доньку, якій в цьому місяці виповнилось 10 років. З 2008 присудили аліменти в розмірі 250 грн, за весь період ні разу колишній чоловік не платив. На даний момент подала до суду на стягнення суми заборгованості і пені за весь період. У 2013 я лишила його батьківських прав.
Під час засідання він подав, що в період з листопада 2012 року знаходився у в’язниці, по який саме період не знаю. На основі цього він трєбує повного зняття пені і виплату аліментів тільки до того періода, коли він потрапив до в’язниці. Аргументуючи тим, що у в’язниці він взагалі не мусить нічого платити, бо зарплатня в нього біла 6 гривень, після всіх вичислень. А з того моменту, як я позбавила його батьківських прав, він звільняється від аліментів, з його слів.
Допоможіть будь ласка! Чи нараховуються аліменти під час перебування у СІЗО і в’язниці, та чи нараховується на період відбування терміну пеня? Чи окремо на період в СІЗО і в’язниці?
По-перше, особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини. Одночасно з позбавленням батьківських прав суд може на вимогу позивача або за власною ініціативою вирішити питання про стягнення аліментів на дитину (ч.6 ст. 166 Сімейного кодексу України).
По-друге, із заробітної плати засуджених, які відбувають покарання у виді позбавлення волі, а також з осіб, які перебувають у наркологічних відділеннях психіатричних диспансерів та стаціонарних лікувальних закладах, відрахування здійснюється з усієї суми заробітної плати без урахування відрахувань витрат, пов'язаних з їх утриманням у таких закладах (ч. 2 ст. 71 Закону України "Про виконавче провадження".
Щодо пені, то суд скоріш за все не прийме такого рішення.
Автор: Наталія, Одеса2015-12-11 12:13:57
Доброго дня. Переглянула вашу статтю стосовно індексації аліментів.
Поясніть будь-ласка, закон ще не прийнятий? Порядку нарахування немає, і все одно на даний момент потрібно звертатися до суду? За який період я можу проіндексувати аліменти і просити суд стягнути з відповідача?
Закон ще не прийнятий. Але наданий час можливо через суд стягнути пеню за прострочення виплати аліментів. Також можете подивитись наші статті Аліменти. Про порядок призначення, вид та розмір аліментів на дитину які схожі по темі, як стаття, яку Ви читали Сплата по аліментам підлягає індексації.
Автор: Анна, Полтава2015-12-09 15:29:59
Доброго дня. У мене таке питання: чоловік сплачував колишній дружині аліменти в розмірі 25% від з/п. Так як в нашій сім’ї народилася дитина чоловік звернувся до суду про зменшення суми аліментів до 16,5%. Суд виніс позитивне рішення і відсоток зменшили. У листі виконавчої служби вказано, зменшити розмір аліментів з 04.06.2015 року, чи повинна бухгалтерія з місця роботи чоловіка виконати перерахунок, так як до сьогоднішнього часу (09.12.2015) він сплачував 25%?
Так, повинна, адже є рішення суду, яке набрало законної сили, і яке обов'язкове до виконання на усій території України.
Автор: Валентин , Хмельницький2015-12-08 13:33:51
Доброго дня, якщо я розлучаюсь з своєю жінкою, у нас є одна спільна двух річна дитина, на яких підставах я можу позбавити свою жінку, батьківських прав?
Лише у випадку, якщо дружина веде аморальний спосіб життя (алкоголізм, наркоманія, жебрацтво, розпуста, тощо), не приймає участі у догляді, утриманні, вихованні дитини, тощо.
Автор: Алла, Київ2015-11-24 23:28:29
Доброго дня. підкажіть будь ласка, ми розлучаємось з чоловіком у нас дитина рік і девять місяців, я дозволяю йому бачитись з дитиною, але хочу щоб це було в моїй присутності із таких причин , що вона ще маленька і як раніше він говорив, що це не його донька, мене обзивав, матюкав, піднімав руку в неї на очах, зараз говорить їй що я їх розлучила і т.п.... він на це не згоден і хоче подавати позов до суду, що я не даю йому дитину. Ці причини можуть розглядатись в суді, як такі, щоб бачитись у моїй присутності?
Можуть, але є багато але. Радимо Вам звернутись до суду щодо стягнення аліментів та позбавлення батьківських прав, звісно, якщо батько дитини, не хоче утримувати дитину, не визнає її, тощо. Якщо чоловік підіймає руку на Вас чи дитину то слід викликати поліцію, яка по кожному випадку має прийняти від Вас заяву, скласти протокол, та дати направлення на зняття побоїв.
Сторінки:  16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ...1 Наступна>>